Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Beton dekoracyjny HD Surface to niezwykły materiał, o wszechstronnym zastosowaniu, pozwalający stworzyć całe powierzchnie lub elementy wnętrza o surowym wyglądzie zachowując przy tym wszystkie cechy użytkowe jak trwałość, zmywalność, łatwość utrzymania w czystości, wodoodporność. Powłoki mogą być stosowane na podłogach, ścianach i sufitach, w łazienkach, w kuchniach, pozwalają stworzyć nowoczesne schody. Swoje zastosowanie znajdują w mieszkaniach oraz w obiektach użyteczności publicznej – w salonach sprzedaży, w biurach, w restauracjach, hotelach i obiektach SPA. Doskonale odnajdują się we wnętrzach ascetycznych, prostych, loftowych ale też świetnie odnajdują się we wnętrzach w stylu art deco.

 

beton_we_wnetrzu.jpg

fot. 1 Podłoga z betonu HD Surface
fot. 2 Schody z betonu HD Surface
fot. 3 Ściana z betonu HD Surface

beton_we_wnetrzu2.jpg

fot. 1 Łazieka z betonu HD Surface
fot. 2 Szafa z betonu HD Surface
fot. 3 Umywalka z betonu HD Surface

 

O firmie HD Surface

HD_Surface.png

Firma HD Surface to włoski producent, który od roku 1982 tworzy technologie umożliwiające produkcję betonów cienkowarstwowych wykonanych z mieszaniny cementów, żywic oraz polimerów. Dzięki ciągłej innowacyjności, wysokiej jakości, wszechstronności zastosowań betony HD Surface od wielu lat, nie tylko w rodzimej Italii, ale na całym świecie stosowane są w projektach czołowych architektów. Swoje zastosowanie znalazły w wielu prestiżowych miejscach, wyróżniających się niezwykłym designem.      

W swojej filozofii działania firma HD Surface stawia na etykę, ciągłe doskonalenie produktów przy zachowaniu ich znikomego wpływu na środowisko. Dzięki tym działaniom firma w 2008 roku firma została nagrodzona prestiżową nagrodą Granddesign Etico International Awards. Powłoki betonowe HD Surface są również laureatem polskiej nagrody wzorniczej Dobry Wzór 2015 przyznanej przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Światowej sławy architekci stosujący w swoich projektach beton HD Surface

Alberto Cecchetto, Bruno Fattorini & Partners, Buratti&Battiston, Cino Zucchi, Cls Architetti, Domenico De Palo, Federico Delrosso, Giuseppe Bavuso, Ludovica i Roberto Palomba, Marco Piva, Mario Ferrarini, Philippe Starck, Piero Castellini, Baldissera, Piero Lissoni, Spazio Design, Stefano Boeri, Victor Vasilev, Zaha Hadid. 

 

zaha hadid.png

 Zaha Hadid (fot. Wikipedia)   fot. Philipe Starck (fot. www.starck.com)

 

Salony sprzedaży znanych, światowych marek, w których zastosowany został beton HD Surface

Alivar, Antonio Lupi, Armani, Baxter, B&B Italia, Boffi, Brioni, C&C Milano, Glas, Jesse, Kenzo, Kettal, Knoll, Living Divani, Luca, Roda, Max Mara, MDF Italia, Molteni & C., NTV - Treno Italo.

betonowa_podloga_salon_Kenzo.jpg

Podłoga betonowa HD Surface w salonie Kenzo w Mediolanie

betonowe_wnetrze_salon_Stuart_Weitzman.jpg

 Betonowe wnętrze salon Stuat Weitzman w Mediolanie, projekt Zaha Hadid, beton HD Surface

 

Pełna galeria realizacji betonu HD Surface na stronie  www.hdsurface.it

 

>>Zobacz jak zastosować beton HD Surface

 

Zapraszamy do naszego salonu w Krakowie, przy ul. Wieniawskiego 64, gdzie można zobaczyć ekspozycję betonu HD Surface oraz wybrać kolor z szerokiej gamy kolorów.