Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Blog - PORADNIK

 

Listwy wykończeniowe i dekoracyjne, zarówno ścienne jak i przypodłogowe bardzo często kupowane są przez internet, dzięki temu można bez pośpiechu wybrać najbardziej pasujący do naszego wnętrza wzór i rozmiar, do tego w korzystnej cenie >> poznaj ofertę na listwy wykończeniowe


Co po zakupie, jak samodzielnie zamontować listwy wykończeniowe?

betonowa podłoga

Surowe ściany, betonowe podłogi, a nawet betonowe łazienki to obecnie poszukiwane rozwiązania do wnętrz w stylu nowoczesnym. Jednym z takich rozwiązań jest beton dekoracyjny HD Surface. Ten niezwykły materiał dający nieograniczone możliwości twórcze może być stosowany na podłogach i schodach, na ścianach, w łazienkach, można nim pokrywać powierzchnię mebli. Doskonale pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, chłodny, loftowym, ale też świetnie odnajduje się we wnętrzach klasycznych i stylowych.

style we wnętrzach

Stosując odpowiednio dobrane listwy wykończeniowe, dekoracyjne a także sztukaterię możemy uzyskać wnętrze w dowolnym stylu - zgodnym z naszymi marzeniami. Listwy i sztukateria mogą być stosowane w zasadzie wszędzie. Z racji, że są wodoodporne, zmywalne, elastyczne, odporne na drobne uszkodzenia, mogą być stosowane we wszystkich rodzajach wnętrz. 

panele winylowe

Podłogi winylowe to nowoczesny, uniwersalny materiał, przeznaczony do wszystkich rodzajów pomieszczeń. Podłogi te są elastyczne, łatwe w docinaniu, szybkie w montażu a parametrami użytkowymi o wiele przewyższają panele laminowane. Swoim wyglądem nie odbiegają od naturalnych materiałów takich jak drewno, ceramika czy kamień. Niezwykle szeroka gama dekorów pozwala stworzyć wnętrze w każdym stylu -  skandynawskim, klasycznym, nowoczesnym. 

podłogi betonowe

W rozmowach z Klientami dotyczącymi wyboru podłogi czasem pada taki zwrot Bo mnie się podoba takie surowe wnętrze, szare ściany i podłogi, tak jak w lofcie. Albo od razu pada stwierdzenie Potrzebuję zrobić podłogę taką jak w lofcie.

Jeżeli chodzi o wnętrze w stylu loftu, o wnętrze robione celowo na surowe, niby niewykończone, ale jednak użytkowe i jednocześnie praktyczne, to mamy spore pole do popisu.