Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Beton dekoracyjny - na każdą powierzchnię

 

Beton dekoracyjny HD Surface składa się z cementu, marmuru z Carrary, naturalnych barwników pozyskanych z gliny oraz żywicy. Jest plastyczny i dzięki temu może być nakładany nawet na łuki, zaoblone i nierówne powierzchnie. Warstwa wierzchnia betonu, w zależności od zastosowania, jest pokrywana odpowiednio dobranym impregnatem zabezpieczającym przed wchłanianiem zabrudzeń, a następnie lakierowana. Utrzymanie w czystości jest niezwykle łatwe – powierzchnię należy umyć z dodatkiem łagodnego detergentu.

betonowa podłoga do domu

Fot. 1 Podłoga betonowa, Fot. 2 Podłoga betonowa oraz kominek pokryty betonem, fot. 3 betonowa podłoga, ściany oraz drzwi

Miłośnicy betonu mają do wyboru dwa rodzaje powierzchni – gładką lub chropowatą z dużą ilością naturalnych wżerów.

Odcieni betonu jest ponad trzydzieści – od bieli, poprzez klasyczne betonowe szarości, lekkie beże, jasne pastele do ciemnoszarych, prawie czarnych kolorów.

Zastosowanie betonu HD Surface jest nieograniczone – świetnie sprawdza się w mieszkaniach, ale również w miejscach użyteczności publicznej jak salony sprzedaży, hotele, obiekty SPA, kawiarnie i restauracje.

schody_betonowe.jpg

Fot. Betonowe schody - wykonane z betonu dekoracyjnego HD Surface

Niezwykłe betonowe łazienki

Na szczególną uwagę zasługują łazienki. Zamiast płytek polecamy beton dekoracyjny HD Surface, który może być nałożony na podłogi, ściany, we wnętrzu kabin prysznicowych, a nawet na powierzchnię umywalek. Jest wodoodporny i szybkoschnący. Świetnie łączy się z naturalnymi materiałami wykończeniowymi, drewnianymi podłogami, meblami, blatami, szczególnie postarzanymi.

lazienki_z_betonu.jpg

Fot. 1 Betonowa łazienka, w tym kabina prysznicowa. Fot. 2 Betonowa łazienka - podłoga, ściany, wanna

Z kolei meble z betonu to oryginalne rozwiązanie do wnętrz w chłodnym, nowoczesnym stylu. Meble z betonu zazwyczaj są bardzo ciężkie, dostępne w określonym kształcie i kolorze. Natomiast zastosowaniu betonu dekoracyjnego HD Surface, który można nanieść na powierzchnię, np. z odpowiednio dociętej płyty meblowej, pozwala uzyskać meble dowolnych kształtów i rozmiarów. Meble te można łączyć z drewnem, metalem, świetnie też sprawdzają się też grube, mięsiste tkaniny jak np. filc. Betonowe fronty kuchenne oraz drzwi to również możliwe rozwiązanie.

meble_z_betonu_HD_Surface.jpg

fot. Meble z betonu mogą mieć dowolny rozmiar i kształt: betonowa rama kanapy oraz łóżka, betonowa szafka, betonowy pomocnik, betonowy stół oraz betonowe póki sklepowe.


Beton dekoracyjny HD Surface jest stosowany przez wielu najsłynniejszych architektów świata. Pracowała na nim Zaha Hadid, wykorzystuje go Philipe Starck. Jest tłem wielu ekskluzywnych salonów sprzedaży jak Kenzo, Max Mara czy też luksusowych mebli Baxter. Został wykorzystany w prestiżowym budynku Mirror House w Bolzano we Włoszech.

architekci_beton_we_wnetrzu.png

Zaha Hadid oraz Philippe Starck. W ich projektach stosowany jest beton HD Surface.


Beton dekoracyjny HD Surface produkowany jest we Włoszech a od niedawna dostępny w Polsce. W tym krótkim czasie zdobył już wielu zwolenników i znalazł zastosowanie w wielu prestiżowych realizacjach.

Zobacz jak można zrobić:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 meble_z_betonu.png

 Zapraszamy do naszego salonu w Krakowie, przy ul. Wieniawskiego 64, gdzie można na żywo zobaczyć beton dekoracyjny HD Surface oraz katalog pełen betonowych inspiracji. Obsługujemy Klientów z całej Polski.

 

HD_Surface.png