Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

decoHome – salon dekoracji i wyposażenia wnętrz

 

MEISSNERA 19 

31-457 KRAKÓW

poniedziałek - piątek  8:30 - 17:00

  

 

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży i montażu elementów wykończeniowych do wnętrz. Od wielu lat (od roku 2010) pomagamy naszym Klientom tworzyć niezwykłe wnętrza, dobierając najlepsze materiały oraz stosując najwyższą jakość usług. Nie powielamy oferty konkurencji, dzięki czemu posiadamy niestandardowe, innowacyjne, wyjątkowe produkty. Naszą specjalizacją są trudne, nietypowe i wymagające realizacje. Obsługujemy Klientów indywidualnych jak również większe realizacje obiektowe. Zapewniamy montaż wszystkich produktów z naszej oferty!

W decoHome stawiamy na dobre relacje - zapraszamy do współpracy Klientów indywidualnych, architektów i projektantów wnętrz a także wykonawców. Znajdziemy rozwiązanie każdej wizji, projektu czy marzenia – szczególnie zapraszamy poszukujących podłóg i nietypowych rozwiązań do łazienek, kuchni, do biur, a zwłaszcza do nowo budowanych domów i mieszkań. Posiadamy mnóstwo produktów wykończeniowych pozwalających stworzyć wnętrze w stylu klasycznym, romantycznym, angielskim, skandynawskim, czy też nowocześnie chłodnym a nawet loftowym. 

Naszą specjalizacją są podłogi winylowe, wykończenia i elementy dekoracyjne ścian

  • Podłogi winylowe (Moduleo, GreenFloor, IVC, Luxor, Arbiton, Designflooring, Forbo, Gerfloor, Tarkett, Vinylcomfort)
  • Wykładziny dywanowe (Burmatex, Lano, Multicontract)
  • Beton dekoracyjny HD Surface - WYŁĄCZNIE W NASZEJ OFERCIE! Mikrocement Cemher
  • Dekoracyjne wykończenia ścian – fornir kamienny, farby i tynki dekoracyjne Valpaint, AnticaSignoria
  • Korek dekoracyjny poprawiający właściwości akustyczne wnętrza
  • Sztukateria, listwy wykończeniowe przypodłogowe i ścienne (Orac Decor, Mardom Decor, Creativa, NMC, Lagrus, Profilpas)
  • Systemy garderób Elfa, dla których zapewniamy projekt gratis

Zapraszamy do naszego salonu w KRAKOWIE przy MEISSNERA 19.

ZAPRASZAMY!!!