Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

logo Elfa.png

 

Elfa to globalna marka istniejąca od 1948 roku, wywodząca się ze Szwecji. Jest światowym liderem w dostarczaniu kreatywnych systemów przechowywania, zapewnia wysoką jakość, elastyczność rozwiązań oraz innowacyjność.

Systemy przechowywania Elfa składające się z wieszaków i drzwi przesuwnych, wyposażenia szaf i systemów półek pozwalają na wykonanie szaf zabudowanych, regałów w spiżarniach i wszelkich pomieszczeniach gospodarczych. Estetyka i nowoczesny design sprawiają, że z powodzeniem mogą być stosowane w salonach, biurach oraz bibliotekach. Pomagają zorganizować przestrzeń, utrzymać porządek i segregację przedmiotów. Dzięki swojej mobilności umożliwiają szybką reorganizację wnętrza oraz dostosowanie jej do bieżących potrzeb użytkowników.

Do każdego zamówienia systemów Elfa zapewniamy projekt gratis!

  

Systemy przechowywania Elfa to doskonałe rozwiązanie do:

Garderoba - Szafa - Przedpokój - Salon - Pokój dziecięcy - Kuchnia - Spiżarnia

Łazienka - Spiżarnia - Garaż - Biuro - Pracownia - Sklep - Hotel

 Elfa gwarancja.png

Gwarancja na wszystkie systemy wynosi 10 lat. 

Czas realizacji zamówień do 5 dni.

Dla architektów i projektantów wnętrz zapewniamy gratisowy program do projektowania oraz modele 3D (dla programów CAD i Pro100).

Promocja ważna od 1 do 30 kwietnia 2016 r.

Elfa3.jpg

Elfa4.jpg

Elfa2.jpg

Więcej na temat systemów przechowywania Elfa

Zapraszamy również do zakupów w naszym sklepie internetowym