Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Doświadczenie zdobyte podczas wielu lat pracy pozwoliło nam opracować korzystne drogi współpracy z architektami, projektantami i wykonawcami. Dbając o jakość asortymentu, zapewniając zaplecze techniczne przed i posprzedażowe oraz terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań zbudowaliśmy zaufanie wielu firm z branży wykończeń wnętrz.

Jako firma prężnie rozwijająca się szukamy nowych wyzwań i dróg handlowych. Dbamy o stałych klientów, jak również z chęcią podejmujemy współpracę z nowymi. 

Szczególne znaczenie ma dla nas współpraca z architektami i projektantami wnętrz. Chcemy zwrócić uwagę na fakt, że wiedza architektów i nasza specjalizacja techniczna  uzupełniają się. Posiadając bogate doświadczenie architekci dostarczają nam informacji o najnowszych trendach i kierunkach rozwoju artystycznych wizji wnętrz. To właśnie oni najlepiej znają potrzeby klientów.

W odpowiedzi dostarczamy informacje o najnowszych materiałach pojawiających się na rynku i ich właściwościach technicznych oraz możliwościach wykorzystania. Zapewniamy doradztwo techniczne przed i posprzedażowe. Udostępniamy  katalogi, próbki, atesty techniczne.

 

PRZYMIERZ dekoracje dostępne w naszej ofercie DO PROJEKTU. 

Pomożemy zrealizować założenia projektu dzięki profesjonalnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu.

Dzięki szerokiej ofercie i próbkom materiałów dostępnym w naszym salonie projekt nabierze rzeczywistych kształtów.

  

SHOWROOM – salon sprzedaży

decoHOME, ul. Wieniawskiego 64, 31- 436 Kraków

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 783 345 504