Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Doświadczenie nabyte przez wykonawców pracujących bezpośrednio na materiale jest dla nas nadzwyczaj cenne. Dzięki ich opiniom, radom i sugestiom tworzymy bazę produktów  najwyższej kategorii.  Wzajemna współpraca niesie za sobą niewątpliwe korzyści dla każdej ze stron. Z chęcią polecamy sprawdzone ekipy montażowe klientom naszego salonu, mając pewność, że praca będzie wykonana na najwyższym poziomie. Będąc firmą profesjonalną, zapewniamy zaplecze techniczne, profesjonalne doradztwo produktowe i montażowe, kompleksową obsługę inwestycji. Dostarczamy katalogi, próbki i ekspozytory, będące bazą naszej pracy.

Jako firma prężnie rozwijająca się szukamy nowych wyzwań i dróg handlowych . Dbając o jakość asortymentu, zapewniając zaplecze techniczne przed i posprzedażowe oraz terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań zbudowaliśmy zaufanie wielu firm z branży wykończeń wnętrz.

Dbamy o stałych klientów, jak również z chęcią podejmujemy współpracę z nowymi .

 

Osoby i firmy pragnące szerzej zapoznać się z naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.

SHOWROOM – salon sprzedaży

decoHOME, ul. Wieniawskiego 64, 31- 436 Kraków

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 783 345 504